Akademia. Cykl Fallen Crest. Tom 1

Akademia. Cykl Fallen Crest. Tom 1 - Tijan Meyer | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tijan Meyer
WYMIAR
11,45 MB
NAZWA PLIKU
Akademia. Cykl Fallen Crest. Tom 1.pdf
ISBN
1816075677866

OPIS

Pierwszy tom rewelacyjnej serii o zagubionej dziewczynie i dwóch seksownych braciach z miasteczka Fallen CrestPo rozwodzie rodziców Sam wprowadza się z mamą do domu jej nowego partnera. Wówczas do życia dziewczyny wkraczają synowie bogatego biznesmena. Logan i Mason Kade to przystojni młodzi mężczyźni, o których marzy każda dziewczyna z Fallen Crest. Samantha nie ma zamiaru być jedną z nich.Chociaż chodzą do innych szkół, dziewczyna codziennie spotyka braci w domu. Mimo że traktują ją z lekceważeniem, samotna Sam zdaje się tym nie przejmować. Nie dba o opinię braci Kade ani o rozwód rodziców.Ale może to dobrze. Może lepiej nic nie czuć.__Ta książka to początek nowej ery w literaturze New adult/ Young Adult. Jest pełna gniewu, namiętności, łamania zasad i bardzo, bardzo niegrzecznych badboyów. Nie będziecie mogły się oderwać!- Agata Wołosik-Wysocka, „Niegrzeczne książki” – fanpage literackiMożecie nazwać mnie wariatką, ale skończyłam czytać tę powieść o drugiej w nocy i od razu zaczęłam czytać ją od początku. Kiedy się kocha, robi się szalone rzeczy. A ja kocham tę książkę.– „Jaqueline’s Reads”, blog literackiKsiążkoholiczki, nie wahajcie się wpuścić seksownych braci Kade do waszego życia. Nie pożałujecie!– „TUABFC – The Unofficial Addiction Book Fanclub”, blog literacki

Jednym z nich jest Kate, która najwyraźniej uknuła już jakąś intrygę. Zobacz koniecznie romanse Akademia. Cykl Fallen Crest.

Cykl: Fallen Crest (tom 1) Średnia ocen: 6,8 / 10 1296 ocen . Czytelnicy: 2622 Opinie: 162 + Dodaj na półkę Kup książkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI