30 dni do zmian w związku

30 dni do zmian w związku - Edyta Zając | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Edyta Zając
WYMIAR
3,96 MB
NAZWA PLIKU
30 dni do zmian w związku.pdf
ISBN
2807257405344

OPIS

Miesiąc, by JA i TY znowu znaczyło MYBudowanie silnych relacji z ludźmi to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed człowiekiem. Idealny związek z drugim człowiekiem wyobrażamy sobie zwykle jako pewną, bezpieczną przystań, do której z radością wraca się z życiowych bitew zewnętrznego świata. Partnerzy, rodzice, rodzeństwo czy przyjaciele powinni się dobrze rozumieć, popierać, kochać… Będąc dla siebie nawzajem opoką, ramieniem, do którego zawsze można się przytulić. Myślisz może teraz: „to nie dla nas, między nami wszystko się już wypaliło, za późno, dziś łączą nas tylko dom, dzieci i kredyt”? Nie myśl tak dłużej. Podejmij wysiłek. Program dla ważnej dla Ciebie relacji rozpisany został zaledwie na trzydzieści dni, ale może zmienić go na zawsze. I tylko na lepsze. Możesz zadbać o relację z partnerem, ale i poprawić to, co jest między Tobą a Twoim przyjacielem, innym członkiem rodziny czy rodzicem.Dzięki projektowi:nauczycie się tworzenia więzinabierzeciedo siebie pozytywnego nastawieniazaczniecie się bardziej doceniać, podziwiać, okazywać sobie dobre emocjeporadzicie sobie z konfliktamizbudujecie bezpieczną wspólną przestrzeńotworzycie się na poszukiwanie szczęściaCele brzmią dobrze? Bo są dobre! Tym bardziej, że ten precyzyjnie przygotowany plan jest całkiem realny i można go przeprowadzić w pojedynkę. Nie powstał bowiem po to, by zmienićTwojego partnera. Wręcz przeciwnie! Zamiast zastanawiać się nad tym, jak przerobić drugą osobę na własną modłę (co jest z góry skazane na porażkę), autorka proponuje skupić się na sobie: swoich emocjach, nastawieniu do relacji z ludźmi w ogóle, w szczególności zaś dotego konkretnego człowieka, który jest dla Ciebie ważny. Bo pracę nad związkiem należy zacząć od pracy nad sobą.Powodzenia!Edyta Zając — psycholog, certyfikowany trener i doradca psychologiczny. Od kilku lat tworzy bloga o psychologii oraz prowadzi popularne kursy psychologiczne online. Żona i mama trójki dzieci.

Idealny związek z drugim człowiekiem wyobrażamy sobie zwykle jako pewną, ... Opis: 30 dni do zmian w związku - Zając Edyta. Miesiąc, by JA i TY znowu znaczyło MY Budowanie silnych relacji z ludźmi to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed człowiekiem.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Czytając "30 dni do zmian w związku" odzyskujesz nadzieję, że w Twoim związku może być pięknie, że zbudujecie razem coś dobrego i wartościowego. Nawet, jeśli teraz nie jest źle.

POWIĄZANE KSIĄŻKI