Słodkie lato. Kolekcja Mistrzynie Kryminału Obyczajowego. Tom 10

Słodkie lato. Kolekcja Mistrzynie Kryminału Obyczajowego. Tom 10 - Mari Jungstedt | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mari Jungstedt
WYMIAR
10,91 MB
NAZWA PLIKU
Słodkie lato. Kolekcja Mistrzynie Kryminału Obyczajowego. Tom 10.pdf
ISBN
8881013512148

OPIS

Kolekcja powieści łączących kryminalno-sensacyjną intrygę z wątkami obyczajowymi. To książki trzymające w napięciu, z atmosferą tajemnicy i zagrożenia, pełne zwrotów akcji, z zaskakującym zakończeniem. Wiele z nich to światowe bestsellery. Autorkami jest pięć popularnych pisarkek: Mari Jungstedt (Szwecja), Joy Fielding (Kanada), Karin Wahlberg (Szwecja), Sandra Brown (USA) oraz Rosamund Lupton (Wielka Brytania). Po raz pierwszy ich książki zostały wydane w jednej, eleganckiej kolekcji.To następna książka z cyklu gotlandzkiego z inspektorem Knutasem i dziennikarzem Bergiem w roli głównej.Upalne lato sprawia, że na Gotlandię ściągają tłumy turystów. Szokiem dla letników odpoczywających na jednym z kempingów jest morderstwo dokonane nietypową bronią na jednym z gości. Ofiarą jest zwykły z pozoru obywatel i drobny przedsiębiorca Peter Bovide. Śledztwo przebiega wielotorowo i wymaga międzynarodowej współpracy. Z czasem okazuje się bowiem, że ofiara była uwikłana w nielegalne formy zatrudniania zagranicznych pracowników, a być może również w niezgodny z prawem handel alkoholem. Kilka tygodni później zostaje popełnione drugie morderstwo. Czy obie zbrodnie coś łączy?.

Stan: używany. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! w Księgarni Internetowej PWN.

Przeczytaj recenzję Mistrzynie Kryminału Obyczajowego. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Mistrzynie Kryminału Obyczajowego Pobierz link; Facebook; Twitter; Pinterest; Adres e-mail; Inne aplikacje - kwietnia 09, 2018 Tę serię możemy kupić w kioskach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI