Python. Rusz głową! Wydanie II

Python. Rusz głową! Wydanie II - Paul Barry | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paul Barry
WYMIAR
5,34 MB
NAZWA PLIKU
Python. Rusz głową! Wydanie II.pdf
ISBN
9673989568553

OPIS

Python, prosty, wszechstronny i elastyczny język programowania, nadaje się zarówno do pisania niedużych skryptów, wielkich systemów, jak i do wysoce specjalistycznych zadań, jak choćby analiza danych do celów naukowych. To ulubione narzędzie coraz liczniejszej rzeszy znakomitych programistów. Wiele osób próbuje się uczyć Pythona, jednak mimo różnorodnych podręczników i kursów nauka pisania poprawnego, wydajnego i przejrzystego kodu w tym języku wciąż sprawia problemy.Ta książka jest doskonałym podręcznikiem Pythona. Poza podstawami języka opisano tu sposoby posługiwania się Pythonem w prawdziwym świecie podczas pisania kodu aplikacji WWW czy obsługiwania baz danych. Przedstawiono tu również dość trudne tematy, takie jak kolekcje i niemodyfikowalność. Co ciekawe, materiał do książki przygotowano w szczególny sposób, posługując się metodami nowoczesnej kognitywistyki i dydaktyki, które uwzględniają specyfikę pracy ludzkiego mózgu, aktywnie go angażując podczas nauki. W ten sposób Python wchodzi do głowy niepostrzeżenie, w szybki, zabawny i interesujący sposób!W tej książce:szybkie wprowadzenie do Pythonakorzystanie z danych i z baz danychpraktyczne projektowanie aplikacji WWWzarządzanie kontekstemwątki, wyjątki i iteracje w Pythonienarzędzia, biblioteki i moduły przydatne programiście PythonaJest problem? Rusz głową i zaprogramuj to w Pythonie!Paul Barry pochodzi z Belfastu. Obecnie mieszka wraz z rodziną w niewielkim miasteczku Carlow w Irlandii Północnej. Od 1997 roku wykłada w Instytucie Technologicznym w Carlow. Przedtem (w Irlandii i Kanadzie) zajmował się rozwiązaniami IT dla opieki zdrowotnej. Barry jest ekspertem w dziedzinie programowania w Pythonie i w Perlu. W przeszłości był stałym współpracownikiem „Linux Journal Magazine”, napisał także kilka książek o programowaniu.

Rusz głową! Wydanie II - Paul Barry Podręcznik do informatyki już od 59,40 zł - od 59,40 zł, porównanie cen w 23 sklepach. Zobacz inne Informatyka, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Python, prosty, wszechstronny i elastyczny język programowania, nadaje się zarówno do pisania niedużych skryptów, wielkich systemów, jak i do wysoce specjalistycznych zadań, jak choćby analiza danych do celów naukowych.To ulubione narzędzie coraz liczniejszej rzeszy znakomitych programistów.

Zobacz inne E-informatyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Kup teraz na Allegro.pl za 59,40 zł - Python. Rusz głową! Wydanie II z miasta Gliwice.

POWIĄZANE KSIĄŻKI