Pułapka uczuć

Pułapka uczuć - Colleen Hoover | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Colleen Hoover
WYMIAR
4,99 MB
NAZWA PLIKU
Pułapka uczuć.pdf
ISBN
8069126103183

OPIS

Niezwykle emocjonalna i zabawna historia losów dwóch rodzin, które nieoczekiwanie staną się sobie bliskie w obliczu śmiertelnej choroby i codziennych problemów. Siedemnastoletnia Saykensko straciła ojca. Wraz z matką i bratem rozpoczyna nowe życie w Michigan. Nowe plany na przyszłość, obawy przed nieznanym i nowi sąsiedzi powodują poważne zmiany w relacjach rodzinnych.Colleen Hoover - autorka pięciu bestsellerowych powieści z listy „New York Timesa”, na której m.in. znalazły się "W potrzasku" i "Punkt zwrotny", opowiadających losy Layken Cohen i Willa Coopera.

Z biegiem lat pomiędzy Samuelem a Evelyn rodzi się uczucie. Nie mając jednak nadziei na ślub z ukochaną, Samuel wyjeżdża, by dokończyć edukację.

Zwykle opowieści z gatunku New Adult zawierają historie, gdzie bohaterowie najbardziej traumatyczne wydarzenia mają już za sobą, a odnaleziona miłość stanowi drogę do wyleczenia. Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI