Pokochaj swoje włosy

Pokochaj swoje włosy - Jaga Hupało | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jaga Hupało
WYMIAR
11,8 MB
NAZWA PLIKU
Pokochaj swoje włosy.pdf
ISBN
8505246357217

OPIS

Rodzaj, grubość i kolor włosów dostajemy w genach. Tego nie da się zmienić. Jednak to jak się z nimi obchodzimy na co dzień ma ogromny wpływ na ich wygląd i urodę. Dla wielu kobiet włosy to raczej codzienny problem niż źródło radości. W pośpiechu i bieganinie nie bardzo wiadomo, jak sobie z nimi radzić. Czas to zmienić. Zwłaszcza, że włosy są naszą wizytówką i wiele o nas mówią. Pełne blasku, silne i zdrowe budują nasz wizerunek. W dzisiejszych czasach, kiedy dysponujemy wręcz nieograniczoną ilością kosmetyków i doskonałych narzędzi do stylizacji, wystarczy im poświęcić kilkanaście minut dziennie. By pozbyć się problemów jakich nam przysparzają fryzury,trzeba na początku dokładnie zdiagnozować problem. Potem wszystko staje się łatwe. Tego, jak sobie radzić w trudnymi włosami możemy dowiedzieć się od Jagi Hupało, która współpracując z marką Philips udowadnia nam, że można pokochać swoje włosy. Jaga od wielu lat prowadzi w Warszawie swoją pracownię. O włosach wie najprawdopodobniej wszystko. Poza tym zdaje sobie sprawę, że współczesna kobieta nie ma zbyt wiele czasu dla siebie, a chce dobrze wyglądać. Postanowiła więc zdradzić, jak doskonale dbać o włosy i nie tracić na to czasu. Co sprawi, że staną się jeszcze piękniejsze każdego dnia, a przede wszystkim na co zwrócić uwagę, by odzyskały swoją siłę.

W ramach akcji na stronie ... Pokochaj swoje włosy na nowo. Hairmax to produkty dla osób zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów, widocznym przerzedzeniem i łysieniem.

Tego nie da się zmienić. Jednak to jak się z nimi obchodzimy na co dzień ma ogromny wpływ na ich wygląd i urodę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI