Nela i polarne zwierzęta

Nela i polarne zwierzęta - Nela Mała Reporterka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nela Mała Reporterka
WYMIAR
5,22 MB
NAZWA PLIKU
Nela i polarne zwierzęta.pdf
ISBN
1661492208509

OPIS

Cześć!Nazywam się Nela i mam dwanaście lat, a to jest moja dziewiąta książka.Wybierzemy się w niej na niezwykłą mroźną wyprawę. To będzie wyjątkowa przygoda, bo będziemy poszukiwać zwierząt polarnych, czyli takich, które występują w zimnych rejonach świata i lubią chłód.Nasze poszukiwania przeprowadzimy nie tylko na lądzie, lecz także w mroźnej morskiej wodzie!Będziemy obserwować orki, sprawdzimy, co foki robią pod wodą, poszukamy niedźwiedzia polarnego i popływamy z rekinem olbrzymim!Zabiorę cię też na dno mroźnego morza i razem odkryjemy, jak wygląda arktyczna rafa.Świat jest cudowny, a dzięki wyobraźni możesz podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody! Pakuj ciepłe rzeczy i w drogę!NelaW tej książce znajdziesz dużo dodatkowych treści multimedialnych poukrywanych w tajnych kodach! Baw się ze mną. Szukaj tajnych kodów i oglądaj filmy!

Wybierzemy się w niej na niezwykłą mroźną wyprawę. To będzie wyjątkowa przygoda, bo będziemy poszukiwać zwierząt polarnych, czyli takich, które występują w zimnych rejonach świata i lubią chłód. Informacje o NELA I POLARNE ZWIERZĘTA - Nela mała reporterka - 7532519742 w archiwum Allegro.

Za to właśnie lubi książki do Neli. „Nela i polarne zwierzęta" To dziewiąta książka z serii „Nela mała podróżniczka" i kolejna, którą przeczytałam wspólnie z moją wnuczką. Umieszczam ją wśród moich książek, aby zachęcić rodziców i dziadków do ich zakupienia i przeczytania wspólnie z dziećmi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI