Ludzie i duchy. Seria Kroniki Dziwnego Królestwa. Tom 4

Ludzie i duchy. Seria Kroniki Dziwnego Królestwa. Tom 4 - Oksana Pankiejewa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Oksana Pankiejewa
WYMIAR
3,52 MB
NAZWA PLIKU
Ludzie i duchy. Seria Kroniki Dziwnego Królestwa. Tom 4.pdf
ISBN
3961235665724

OPIS

Ludzie i duchy to czwarty tom niezwykłego cyklu fantasy autorstwa Oksany Pankiejewej, który spodoba się wszystkim fanom Olgi Gromyko i miłośnikom fantastyki pochodzącej zza naszej wschodniej granicy. Poprzednie tomy to: Przekraczając granice, Pierwszy dzień wiosny i Na przekór przeznaczeniu.Kroniki Dziwnego Królestwa to cykl urzekający humorem, mnogością wątków i postaci, wędrówkami między światami równoległymi, złożonością intryg i tajemnic oraz niepowtarzalnym stylem, który czyni obcowanie z prozą Oksany Pankiejewej niepowtarzalną czytelniczą przygodą. Autorka stworzyła tak barwny i rozbudowany świat, że jego odkrywanie jest prawdziwą gratką dla miłośników gatunku.Szellar został śmiertelnie postrzelony, Cantor porwany... i w zasadzie nic na tym świecie już nie może im pomóc. Tak, na TYM świecie, ale światów, jak wiemy, jest znacznie więcej niż jeden...W tym pasjonującym cyklu każdy kolejny tom przynosi nowe wątki, co sprawia, że jest to nizapomniana czytelnicza przygoda pełna niespodzianek.

Ludzie i duchy to czwarty tom niezwykłego cyklu fantasy autorstwa Oksany Pankiejewej, który spodoba się wszystkim fanom Olgi Gromyko i miłośnikom fantastyki pochodzącej zza naszej wschodniej granicy. Ludzie i duchy kroniki dziwnego królestwa Tom 4 Oksana Pankiejewa w FantastyczneSwiaty.pl. Wysyłamy od 5,99 zł Promocje, rabaty, kliknij i sprawdź > Tytuł: Ludzie i duchy Autor: Oksana Pankiejewa Seria: Kroniki Dziwnego Królestwa, tom 4 Format: 143×205 Oprawa: miękka Liczba stron: 550 Tłumaczenie: Marina Makarevskaya ISBN: 978-83-65830-00-5 Cena: 45,90 zł Premiera: 25 października 2017 Ludzie i duchy to czwarty tom niezwykłego cyklu fantasy autorstwa Oksany Pankiejewej, który ... Informacje o Ludzie i duchy tom 4 Kroniki Dziwnego Królestwa - 8634257048 w archiwum Allegro.

Kroniki dziwnego królestwa. Tom 4 autorstwa Pankiejewa Oksana , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 40,99 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI