Kapitan Nauka Świat malucha. Boże Narodzenie (2-3 lata)

Kapitan Nauka Świat malucha. Boże Narodzenie (2-3 lata) - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,91 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Nauka Świat malucha. Boże Narodzenie (2-3 lata).pdf
ISBN
2920146915014

OPIS

Pakiet zabaw wprowadzających maluchy w tematykę i atmosferę świąt Bożego Narodzenia!Co wieszamy na choince? Kto przynosi prezenty? Czego wypatrujemy na niebie w wigilijny wieczór? Opowiedz dziecku o bożonarodzeniowych świętach i wprowadź je w magiczny nastrój poprzez zabawę z wyjątkowym zestawem kolorowych kart i puzzli!Świat malucha Boże Narodzenie to niezwykły pakiet przeznaczony dla maluchów w wieku 2-3 lata. W skład zestawu wchodzą:* kolorowa książeczka z łatwymi zadaniami rozwijającymi spostrzegawczość,* 17 trwałych kart obrazkowych z ilustracjami związanymi z Bożym Narodzeniem,* 10 par dwuelementowych puzzli.Proste, bogato ilustrowane zadania wspierają rozwój koncentracji i spostrzegawczości. Sztywne karty obrazkowe ze świątecznymi ilustracjami mogą posłużyć do wielu zabaw, w tym do wprowadzenia do nauki czytania globalnego, w czym pomogą wyraźne podpisy pod rysunkami oraz na rewersach kart. Dopasowywanie dwuelementowych puzzli będzie świetnym treningiem koordynacji oko-ręka, a dzięki dużemu formatowi elementy bez problemu chwyci w rączkę już dwulatek.Zestaw Świat malucha Boże Narodzenie wspiera rozwój umysłowy i społeczny dzieci, wprowadza w świąteczną atmosferę, a przy tym dostarcza wiele radości!

Materiały opracowane przez specjalistów zostały dostosowane do możliwości maluchów w wieku: 2-3 lata. W zestawie książeczka z prostymi zagadkami, kolorowe, dwustronne karty obrazkowe wspierające naukę czytania globalnego i 10 par puzzli dwudzielnych ... Informacje o Świat malucha.

Świat malucha - Boże Narodzenie Podtytuł: Wiek: 2+ Autor: Bobrowski Hubert (red.) Wydawnictwo: Edgard Seria: Kapitan Nauka Kod paskowy: 9788365884343 ISBN: 978-83-65884-34-3 Rok wydania: 2017 Ilość stron: 16 Format: 220 x 150 mm ... Zabawy zaproponowane w pakiecie przygotowują do nauki czytania, ćwiczą myślenie logiczne i zdolność koncentracji, a dodatkowo gwarantują świetną rozrywkę dla maluchów! Więcej informacji: „Świat malucha Zima" (2-3 lata) „Świat malucha Boże Narodzenie" (2-3 lata) Cena: 29,90 zł Marka: Kapitan Nauka Wydawnictwo Edgard, 2017 Świat malucha. Boże Narodzenie to wyjątkowy zestaw rozwijających zabaw, które zaznajamiają dzieci z tradycjami i zwyczajami związanymi z Świat malucha.

POWIĄZANE KSIĄŻKI