Czerwony Parasol

Czerwony Parasol - Wiktor Mrok | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiktor Mrok
WYMIAR
3,10 MB
NAZWA PLIKU
Czerwony Parasol.pdf
ISBN
6200518144608

OPIS

Zimowa Moskwa. Siedemnastoletnia Tatiana, wracając z treningu gimnastyki,nie wie jeszcze, że jej życie za chwilę zmieni się nieodwracalnie.Kiedy w swoim domu, w zamożnej dzielnicy miasta, znajduje brutalnie zamordowanych rodziców i siostrę, nie pozwala sobie na rozpacz. Działa instynktownie, wiedziona twardym sportowym charakterem.Zabezpieczona przez ojca, odkrywa w domowej skrytce tajemnicze ampułki i pendrive’a. Los nie dał jej wyboru - musi dorosnąć, musi podejmować decyzje, od których zależy jej życie i dużo, dużo więcej. Czy wykaże się bezwzględnością? Czy będzie potrafiła zabić z zimną krwią? Liczy się wykonanie zadania.Czerwony Parasol to oparta na faktach historia, wyciągnięta z tajnych akt służb specjalnych. Od początku do końca trzyma czytelnika w niesłabnącym napięciu, zaskakując nagłymi zwrotami akcji. Wyraźne wątki polityczno-historyczne stanowią mocne tło szpiegowskiej, kryminalnej akcji, która toczy się w różnych krajach i na różnych kontynentach. Książka odsłania tajne metody działania służb specjalnych, zachowując jednocześnie lekkość przekazu i barwny, często dowcipny styl. Powierzając młodej dziewczynie rolę głównej postaci, autor w odważny sposób przełamuje stereotyp bohatera powieści sensacyjnej, dbając przy tym o zachowanie konwencji gatunku.

Wyraźne wątki polityczno-historyczne stanowią mocne tło szpiegowskiej, kryminalnej akcji, która toczy się w różnych krajach i na ... Damski parasol serce Heart - czerwony zobacz opis produktu poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne. Zobacz parasole podobne do Damski parasol serce Heart - czerwony w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Sprawdzone sklepy na Skąpiec.pl Zdjęcie o Tła dzieci frontowy czerwony parasolowy biel.

Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Kup Teraz! Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI