Czas zbliżeń. Szkice i wspomnienia

Czas zbliżeń. Szkice i wspomnienia - Bogdan Rogatko | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bogdan Rogatko
WYMIAR
9,55 MB
NAZWA PLIKU
Czas zbliżeń. Szkice i wspomnienia.pdf
ISBN
4035099814047

OPIS

Książka Bogdana Rogatki, legendarnego redaktora, krytyka i publicysty związanego z Krakowem.Czas zbliżeń to wybór ponad 30 tekstów eseistycznych i krytycznoliterackich o literaturze XX i XXI wieku, jej twórcach i książkach między innymi Julii Hartwig, Olgi Tokarczuk i Anny Janko. Na ostatnią z trzech części książki składają się pełne ciepła i szczególnego uroku portrety - wspomnienia poświęcone Wisławie Szymborskiej i prof. Henrykowi Markiewiczowi i innym. Fragmenty poświęcone ważnym postaciom środowiska krakowskiego można traktować również jako istotną kartę w historii Wydawnictwa Literackiego.

2) Libella. Galerie Lambert - szkice i wspomnienia (t.

oszczędzasz 3,11 zł (6%) ... Informacje o Czas zbliżeń. Szkice i wspomnienia Bogdan Rogatko - 6843750025 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI