Cudowny chłopak (książka audio)

Cudowny chłopak (książka audio) - R. J. Palacio | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
R. J. Palacio
WYMIAR
7,65 MB
NAZWA PLIKU
Cudowny chłopak (książka audio).pdf
ISBN
8249643185550

OPIS

Wzruszająca i jednocześnie przezabawna opowieść o walce dziecka z przeciwnościami losu.August jest inteligentnym, dowcipnym chłopcem i jego życie wyglądałoby pewnie zupełnie inaczej, gdyby nie jeden zmutowany gen, z powodu którego ma zdeformowaną twarz i, zanim skończył 10 lat, musiał przejść 27 operacji. Do tej pory patrzył na siebie oczami bezwarunkowo kochających go rodziców i siostry. Teraz, gdy idzie do szkoły – od razu do piątej klasy – przyjdzie mu się zmierzyć ze światem rówieśników i starszych uczniów, z ostracyzmem, uprzedzeniami, a czasem ze zwykłym chamstwem i podłością. Spotka się jednak również z dobrocią, przyjaźnią i wspaniałomyślnością. Kontakt z rówieśnikami odmieni Augusta. Ale czy tylko jego?NR 1 NA LIŚCIE BESTSELLERÓWNEW YORK TIMESA! NAJLEPSZA KSIĄŻKA AMAZONA W2012 ROKU!JEDNA ZE 100 KSIĄŻEK NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCYCH SIĘ W 2013 ROKU W STANACH ZJEDNOCZONYCH!NAJLEPSZA DZIECIĘCA KSIĄŻKA 2012 ROKU WEDŁUG: School Library Journal,Publishers Weekly,Kirkus ReviewsorazBooklist.Ekranizacja książki z Julią Roberts, Owenem Wilsonem oraz Jacobem Tremblayem w 2018 roku.

J. Palacio, Albatros, 35,82 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Cudowny chłopak - opis audiobooka Wzruszająca i jednocześnie przezabawna opowieść o walce dziecka z przeciwnościami losu.

, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 27,26 zł . Przeczytaj recenzję Cudowny chłopak (wydanie filmowe).

POWIĄZANE KSIĄŻKI