Pocałunek zdrajcy

Pocałunek zdrajcy - Erin Beaty | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erin Beaty
WYMIAR
7,44 MB
NAZWA PLIKU
Pocałunek zdrajcy.pdf
ISBN
2290183482417

OPIS

ZNAKOMITA LEKTURA DLA FANÓW SERII RYWALKIKolejny tom trylogii w 2018!Królestwo na krawędzi wojny.Dziewczyna, która nie chce wyjść za mąż.Żołnierz, który musi udowodnić swoją wartość.Sage Fowler, w której ojciec rozbudził pasję do książek i której wpajał, że sama może decydować o sobie, jest inteligentna, odważna i nie zamierza wychodzić za mąż. Przyjmuje więc propozycję swatki i zaczyna szpiegować potencjalnych kandydatów na mężów dla wpływowych panien. Kiedy podczas jednej z tajnych misji spotyka księcia, sprawy się komplikują.Erin Beaty urodziła się i wychowała w Indianapolis. Ukończyła Naval Academy, jest ekspertem od broni rakietowej. Służyła w marynarce jako oficer do spraw obronności i instruktor szkolący kadrę kierowniczą.Erin i jej mąż mają pięcioro dzieci, dwa koty i mały ogródek z warzywami. Mieszkają wszędzie tam, gdzie Armia każe im się przeprowadzić.Rekomendacje:Pełna akcji i krzyżujących się intryg opowieść z doskonałą główną bohaterką i porywającym wątkiem miłosnym. - Publishers WeeklyJedna z najbardziej oczekiwanych powieści dla młodych czytelników fantasy w 2017 roku. - BustlePorywająca, pełna tajemnic opowieść, która łączy w sobie elementy powieści szpiegowskiej i romansu. - Emily Bo Martin, author of Woodwalker and Ashes to Fire

Jest autorką książek „Pocałunek zdrajcy" (2017) i „Pocałunek szpiega" (2018). Średnia ocena ... Książka Pocałunek zdrajcy - Beaty Erin Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Podsumowując, Pocałunek szpiega to świetna kontynuacja.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI