Pan Wilk Tam i z powrotem

Pan Wilk Tam i z powrotem - Jarosław Wilk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Wilk
WYMIAR
6,82 MB
NAZWA PLIKU
Pan Wilk Tam i z powrotem.pdf
ISBN
3847860198276

OPIS

Rok 2015. Wrocław. Pewien mężczyzna poddaje się operacji, która na zawsze ma odmienić jego życie.Koniec lat 90. Pewna nastolatka wysiada z pociągu na Dworcu Głównym we Wrocławiu. Jeszcze tego samego wieczoru zostanie prostytutką.Czasy starożytne. Okolice rzeki Styks. Pewien rzeczny przewoźnik znudzony swoją pracą postanawia się wybrać na urlop.Warszawa. Okupacja. Pewna dziewczynka z przerażeniem patrzy na płonące getto. Świat, który zna, przestaje istnieć.Rok 2049. Pewna kobieta wznosi toast nad grobem mężczyzny.Wyspa na Morzu Andamańskim. Obecnie. Pewien mało poczytny autor zaczyna tworzyć kolejną powieść.Wszystko to znalazło się w najnowszej książce Jarosława Wilka, tworząc nierozerwalny łańcuch zdarzeń jednej opowieści.

Dostawa Deutche Post tylko 1.40 €. Szybki kurier do 30kg tylko - 4€! ... Książka Pan Wilk Tam i z powrotem - Jarosław Wilk 3 część opowieści Pana Wilka z przyjażni, miłości ,kobietach i samotnośći.

Marzena Gaczoł Blogerka z www.matkapuchatka.pl, redaktorka magazynu „Blogostrefa. Pan Wilk tam i z powrotem EDYCJA LIMITOWANA Informacje o przesyłce: Wszystkie książki zakupione na naszej stronie są podpisane przez autora Do każdej sztuki książki dodajemy „wilczą zakładkę" Edycje limitowane zawierają „wilcze stringi" Cena książek zawiera 5% VAT Wysyłka wyłącznie na terenie Polski Przesyłkę ... Pan Wilk Tam i z powrotem - opis produktu: 3 część opowieści Pana Wilka z przyjaźni, miłości, kobietach i samotności. Książka Pan Wilk Tam i z powrotem pochodzi z wydawnictwa Europilot.

POWIĄZANE KSIĄŻKI