Nie całkiem białe Boże Narodzenie

Nie całkiem białe Boże Narodzenie - Magdalena Knedler | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Knedler
WYMIAR
5,88 MB
NAZWA PLIKU
Nie całkiem białe Boże Narodzenie.pdf
ISBN
2731053944606

OPIS

Zagubiony w lesie pensjonat Mścigniew tuż przed świętami Bożego Narodzenia wypełnia się z pozoru zwyczajnymi gośćmi, z których każdy ma niebagatelne powody, by spędzić ten czas właśnie tam – w spokoju i w oddaleniu od zgiełku codzienności. Kiedy więc pewnego poranka amatorka nordic walkingu, Olga Mierzwińska, przed wyjściem na trening odkrywa w wannie trupa, nikt nie jest zadowolony, a najmniej właściciel, który staje na głowie, by zatrzymać gości w pensjonacie. Policja początkowo uznaje sprawę za wypadek. Jednak kiedy ta sama dziewczyna znajduje podczas spaceru kolejne zwłoki, sytuacja staje się poważna i do akcji postanawia wkroczyć detektyw Romanowski – amator krówek ciągutek i ekstrawaganckich krawatów.Osobliwa zagadka, krzątanina podejrzanych i wreszcie duet śledczych, który szuka mordercy w niemal aktorski sposób. Magdalena Knedler potwierdza, że potrafi operować nie tylko klasyką kryminału, ale równie swobodnie wykracza poza jej ramy, aby nadać powieści autentycznego humoru. Polecam nie tylko na święta!Miłka Kołakowska, mozaikaliteracka.pl

Autorka zdradza nam kulisy pracy śledczych ... » Nie całkiem białe Boże Narodzenie; Wersje językowe. pytania? zadzwoń! 63 240 77 77 lub napisz [email protected] ... Nie całkiem białe Boże Narodzenie to nie całkiem poważny kryminał, takie mrugnięcie okiem w stronę czytelnika.

Nie jest to mrożąca krew w żyłach opowieść, ale raczej lekka, bliska klasyce historia z ... Magdalena Knedler - Nie całkiem białe Boże Narodzenie (pdf) - plik 'Magdalena Knedler > M'. Inne dokumenty: Magdalena Knedler, M, EBooki - alfabetycznie, wg imion, wotson • „Nie całkiem białe Boże Narodzenie" Magdaleny Knedler to nieszablonowa propozycja spędzenia świąt w zupełnie innym stylu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI