Logika dla bystrzaków

Logika dla bystrzaków - Mark Zegarelli | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark Zegarelli
WYMIAR
9,73 MB
NAZWA PLIKU
Logika dla bystrzaków.pdf
ISBN
9667598463876

OPIS

Uporządkuj swoje myśli i stosuj logikę w życiu codziennymTen napisany ludzkim językiem samouczek pomoże Ci zrozumieć różnorakie zagadnienia logiczne, od dowodów, rachunku kwantyfikatorów i paradoksów, po logikę symboliczną, struktury semantyczne i sylogizmy. Omówione krok po kroku przykłady pokażą Ci, jak przeprowadzić wnioskowanie, udowodnić jego poprawność i wykorzystać prawa równoważności.W książce:Jak spojrzeć na świat logicznie,Jak dowodzić i obalać wnioskowania,Jak wywodzić logiczne wnioski,Jak zrozumieć logikę rozmytą i kwantową.Mark Zegarelli ukończył studia matematyczne i anglistyczne na Uniwersytecie Rutgersa. Do tej pory napisał cztery książki i niezliczoną ilość artykułów prasowych o łamigłówkach logicznych.

Data zakończenia 2019-11-28 - cena 74 zł Zagadki na logikę i spostrzegawczość - tylko dla bystrzaków. Jeżeli spodoba wam się nasz quiz, zachęcamy także do sprawdzenia się we wcześniejszych łamigłówkach.

Omówione krok po kroku przykłady pokażą Ci, jak przeprowadzić wnioskowanie, udowodnić jego poprawność ... Logika dla bystrzaków - Mark Zegarelli - Opis i dane produktu Uporządkuj swoje myśli i stosuj logikę w życiu codziennym Ten napisany ludzkim językiem samouczek pomoże Ci zrozumieć różnorakie zagadnienia logiczne, od dowodów, rachunku kwantyfikatorów i paradoksów, po logikę symboliczną, struktury semantyczne i sylogizmy. Logika dla bystrzaków - opis produktu: Uporządkuj swoje myśli i stosuj logikę w życiu codziennym Ten napisany ludzkim językiem samouczek pomoże Ci zrozumieć różnorakie zagadnienia logiczne, od dowodów, rachunku kwantyfikatorów i paradoksów, po logikę symboliczną, struktury semantyczne i sylogizmy. Logika dla bystrzaków - Ceny już od 19,95 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 4 sklepach. Zobacz inne E-podręczniki szkolne, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Logika dla bystrzaków ; Skip to the end of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI