Krzyżacy (książka audio)

Krzyżacy (książka audio) - Henryk Sienkiewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Henryk Sienkiewicz
WYMIAR
6,47 MB
NAZWA PLIKU
Krzyżacy (książka audio).pdf
ISBN
5931313747448

OPIS

Czym Krzyżacy są dla nas dzisiaj? Odległym wspomnieniem świetności naszego kraju? Obrazem rycerskich zwyczajów? A może historią pojedynczych bohaterów, których los splótł się z losami narodu i niezrozumiałym zrządzeniem w równej mierze dał im posmakować radości i bólu?Spod pióra pisarza wyszło dzieło na tyle złożone, że podążanie tropem fabuły każdemu dostarczy przeżyć płynących z obcowania z wielka literaturą.Zasłuchajmy się zatem w opowieść o minionej świetności... Stańmy oko w oko z najlepszym rycerstwem ówczesnej Europy... Dajmy się porwać fabule i z bohaterami przeżyjmy chwile niedoli i szczęścia...Wymagających czytelników zachęcać nie trzeba, inni nie pożałują, że zdecydowali się na odsłuchanie utworu. Czyta: Zbigniew Wróbel

Szczegóły. Wielkie dzieło noblisty! Powieść przełożona na ponad 25 języków, zekranizowana, wpisana do kanonu szkolnych lektur oraz najważniejszych dzieł polskiej literatury. KRZYŻACY Audiobook (Henryk Sienkiewicz) - książka audio do słuchania MP3 - słynna powieść w wersji audio, która od lat jest obowiązkową lekturą w szkole podstawowej w klasach 7, 8.

Jest rok 1399, czas panowania Władysława Jagiełły. Czas burzliwy, pełen wojen i...

POWIĄZANE KSIĄŻKI