Kapitan Nauka SuperQuiz Piłka nożna 7+. Wydanie specjalne (książeczka + plansza XXL + żetony)

Kapitan Nauka SuperQuiz Piłka nożna 7+. Wydanie specjalne (książeczka + plansza XXL + żetony) - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,95 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Nauka SuperQuiz Piłka nożna 7+. Wydanie specjalne (książeczka + plansza XXL + żetony).pdf
ISBN
5462729142797

OPIS

Pakiet SuperQuiz Piłka nożna to niezwykła propozycja dla piłkarskich fanów! Zestaw przeznaczony dla dzieci już od 7. roku życia zawiera kolorową książeczkę z ciekawostkami i quizami, kolorową planszę boiska oraz żetony z gwiazdami futbolu.Dzieci zakręcone na punkcie piłki mogą rozwijać wiedzę o swoim ulubionym sporcie podczas doskonałej zabawy! Z SuperQuizu dowiedzą się wszystkiego o legendarnych drużynach, głośnych wydarzeniach, obecnych i dawnych gwiazdach, spotkaniach, które przeszły do historii, taktyce czy ustawieniach.• Jak w piłkę nożną grano... w starożytności?• Z czego robiono pierwsze piłki do gry?• Kiedy formacja 4-4-2 będzie korzystniejsza niż 3-5-2?• Która reprezentacja wygrała najwięcej Mundiali w historii?Rozwiązuj quizy i zostań piłkarskim ekspertem! Kolorowe ilustracje uczynią zabawę jeszcze przyjemniejszą i zachęcą do samodzielnego czytania, a wciągające zagadki będą wyzwaniem dla całej rodziny.Plansza XXL z planem boiska oraz żetony ze słynnymi piłkarzami umożliwią przećwiczenie różnych ustawień i strategii, a przede wszystkim pozwolą spełnić marzenie o stworzeniu własnej drużyny piłkarskiej.Pakiet SuperQuiz Piłka nożna to doskonała zabawa rozwijająca dziecięce zainteresowania, pamięć, koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.Pakiet SuperQuiz Piłka nożna to:- wciągające opowieści o futbolu- ponad 160 zagadek- możliwość sprawdzenia odpowiedzi- kolorowe zdjęcia i ilustracje- rozwijająca zabawa ćwicząca wyobraźnię

SuperQuiz Koty to książeczka z quizem dla uczniów od 7 roku życia. Rasy i zdjęcia kotów.

Piłka nożna to niezwykła propozycja dla piłkarskich fanów! Zestaw przeznaczony dla dzieci już od 7. roku życia zawiera kolorową książeczkę z ciekawostkami i quizami, kolorową planszę boiska oraz żetony z gwiazdami futbolu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI