Przedziwna śmierć Europy

Przedziwna śmierć Europy - Douglas Murray | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Douglas Murray
WYMIAR
7,78 MB
NAZWA PLIKU
Przedziwna śmierć Europy.pdf
ISBN
7563188087536

OPIS

Dlaczego Stary Kontynent popełnia samobójstwo?Spadająca stopa urodzin, masowa imigracja oraz pielęgnowanie braku zaufania do siebie i nienawiści do własnych wartości składają się na to, że Europejczycy nie potrafią wystąpić we własnej obronie ani oprzeć się kompleksowym przemianom swojego społeczeństwa, które w końcu doprowadzą do jego unicestwienia.Książka Murraya jest nie tylko analizą realiów demograficznych i politycznych, ale również bardzo osobistą relacją naocznego świadka autodestrukcji kontynentu. Przedziwna śmierć Europy zawiera reportaże z podróży po całym kontynencie, o miejscach, do których migranci przybywają i do których ostatecznie trafiają, a także tych, które ich nie akceptują.Na każdym etapie Murray cofa się o krok, aby objąć spojrzeniem szersze kwestie, które mogą doprowadzić do upadku kontynentu europejskiego, od atmosfery masowych ataków terrorystycznych po stopniową erozję naszych wolności. Autor podejmuje takie tematy jak rozczarowująca porażka multikulturalizmu, wolta Angeli Merkel w kwestii migracji, brak repatriacji i zachodnia fiksacja na punkcie poczucia winy. Murray jeździ do Berlina, Paryża, Skandynawii, na Lampedusę i do Grecji, wszędzie odkrywając chorobę, która toczy europejską kulturę od środka, a także słuchając historii ludzi, którzy przybyli z dalekich krajów do Europy.„Jest to niezwykle ważna książka, której treść powinni poznać wszyscy ludzie mający wpływ na bieg wydarzeń w tym krytycznym dla historii Europy okresie”.Sir Roger ScrutonJeden z największych bestsellerów literatury faktu w Europie tego rok.

Tomasz Bieroń, Wydawnictwo Zysk i S-ka Poznań 2017). Europy Murray Douglas - Przedziwna śmierć (pdf) - plik 'Ebook 01 > hildahasz'. Inne dokumenty: Ebook 01, hildahasz Przedziwna śmierć Europy zawiera reportaże z podróży po całym kontynencie, o miejscach, do których migranci przybywają i do których ostatecznie trafiają, a także tych, które ich nie akceptują. Przedziwna śmierć Europy zawiera reportaże z podróży po całym kontynencie, o miejscach, do których migranci przybywają i do których ostatecznie trafiają, a także tych, które ich nie akceptują.

Idąc tym śladem, nie powinniśmy być zdziwieni, że umrzeć mogą nawet kontynenty. Takie mniej więcej proroctwo głosi Douglas Murray w swojej książce „Przedziwna śmierć Europy".Oczywiście chodzi tu o koniec pewnej konwencji, choć autor sugeruje, że temat można rozumieć w kategoriach dosłownych. Przedziwna śmierć europy na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI