Poważnie zabawne, nieskończenie cytowalne

Poważnie zabawne, nieskończenie cytowalne - Terry Pratchett | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Terry Pratchett
WYMIAR
4,9 MB
NAZWA PLIKU
Poważnie zabawne, nieskończenie cytowalne.pdf
ISBN
5798700656817

OPIS

Miałbym więcej entuzjazmu dla nieszablonowego myślenia, gdyby istniały dowody na jakiekolwiek myślenie, nawet szablonowe.Najbardziej cytowany pisarz naszych czasów obdarzony był specyficznym poczuciem humoru, co uczyniło z niego zarówno autora bestsellerów, jak i niewyczerpane źródło mądrości życiowej. Ten zbiór pełen jest jego najzabawniejszych i wartych zapamietania myśli o życiu, wszechświecie i chrapaniu.Terry Pratchett był uznanym pisarzem, twórcą bestsellerowego cyklu książek o świecie Dysku, z których pierwsza – "Kolor magii" – ukazała się w roku 1983. Czterdziesta pierwsza i ostatnia powieść o Dysku, "Pasterska korona", została wydana w roku 2015. Książki były często adaptowane jako sztuki teatralne i filmy. Terry Pratchett był laureatem wielu nagród, między innymi Carnegie Medal; otrzymał też tytuł szlachecki za zasługi dla literatury. Zmarł w roku 2015.

Poważnie zabawne nieskończenie cytowalne - Terry Pratchett. Opis treści.

Najbardziej cytowany pisarz naszych czasów obdarzony był specyficznym poczuciem humoru, co uczyniło z niego zarówno autora bestsellerów... „Poważnie zabawne, nieskończenie cytowalne" to zbiór najlepszych cytatów mistrza humoru i fantastyki sir Terry'ego Pratchetta. Twarda zielona okładka z charakterystycznym kapeluszem skrywa 126 stron mądrości, zebranych przede wszystkim z kolejnych powieści ze stworzonego przez Pratchetta Świata Dysku, ale również z wywiadów i internetowych wypowiedzi autora. Informacje o POWAŻNIE ZABAWNE NIESKOŃCZENIE CYTOWALNE - 9322005696 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI