Ojciec. Opowiadania

Ojciec. Opowiadania - Michał Cichy | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Cichy
WYMIAR
7,89 MB
NAZWA PLIKU
Ojciec. Opowiadania.pdf
ISBN
9047692878485

OPIS

Książka to zbiór doskonałych literacko i poruszających opowieści o trudnej relacji między ojcem a synem. Najlepsi współcześni polscy pisarze w różnych konwencjach, od osobistego wspomnienia po realizm magiczny, opowiadają o bliskości i konfliktach, pragnieniu naśladowania i potrzebie buntu, miłości i nienawiści, poczuciu zdrady i wdzięczności. W intymnych, emocjonalnych i niekiedy autobiograficznych historiach każdy z autorów zaprezentował swój niepowtarzalny styl w mistrzowskiej formie.

Często robiliśmy tak, że w nocy jedno z nas po kryjomu ... Uklad. Dorota z swoim synem,prawie dwudziestoletnim Arturem,miala nie normalny uklad,owiany tajemnica.Gdy mąż a jego ojciec był w domu,należała do niego.Gdy wyjeżdzał,należała do swojego syna,z którym się poprostu pieprzyła.Robiła to chętnie,ponieważ uwielbiała to z nim robić.Nawet gdy robiła to z męzem to myślala o nim.Pomagało to jej osiagac orgazm.Oczywiscie musiala ... Ojciec otwierał klatki, opuszczał spodnie i siadał na stołku.

Kłopoty to się dopiero zaczęły. Mój ojciec postanowił, że nie zrezygnuje z Anety i się z nią będzie spotykał. 1911-2004.

POWIĄZANE KSIĄŻKI