Kuchnia survivalowa bez ekwipunku. Gotowanie w terenie. Część 2

Kuchnia survivalowa bez ekwipunku. Gotowanie w terenie. Część 2 - Katarzyna Mikulska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Mikulska
WYMIAR
4,30 MB
NAZWA PLIKU
Kuchnia survivalowa bez ekwipunku. Gotowanie w terenie. Część 2.pdf
ISBN
7810632510845

OPIS

To nie tylko książka, ale stworzone z pasją narzędzie przetrwania.W tej części "Kuchni survivalowej" zaprezentowano różne sposoby wędzenia, krzesania ognia oraz tajniki doboru hubki i rozpałki. Poznasz techniki pieczenia – w glinie, na spodku, w piecu glinianym i pod kloszem.Bezcenna, sprawdzona w praktyce wiedza, która może uratować zdrowie, a nawet życie. Tylko przygotowani przetrwają!Toolbook zawiera:przepisy kulinarne z wykorzystaniem roślin łąkowych (np. mąka z kłączy perzu), leśnych (np. mąka z żołędzi) oraz bagiennych (np. ziołowe podpłomyki z mąką z pałki wodnej),prezentację technik gotowania w terenie (pieczenie w glinie, w glinianym piecu, wędzenie),techniki krzesania ognia oraz przygotowania hubki i rozpałki,filmy instruktażowe dostępne w aplikacji Pascal AR,sól, linijkę calową i centymetrową.

Poznasz techniki pieczenia - w glinie, na spodku, w piecu glinianym i pod ... To nie tylko książka, ale stworzone z pasją narzędzie przetrwania. W tej części Kuchni survivalowej prezentujemy różne sposoby wędzenia, krzesania ognia oraz tajniki doboru hubki i rozpałki.

To nie tylko książka, ale stworzone z pasją narzędzie przetrwania. W tej części Kuchni survivalowej prezentujemy różne sposoby wędzenia, krzesania ognia oraz tajniki doboru hubki i rozpałki. Kuchnia survivalowa bez ekwipunku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI