Jedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunka

Jedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunka - Magdalena Pawłowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Pawłowska
WYMIAR
6,99 MB
NAZWA PLIKU
Jedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunka.pdf
ISBN
8354128267585

OPIS

Wszystko, co musisz wiedzieć, by prowadzić firmę w sieciJesteś sfrustrowany, że Twój biznes nie rozwija się tak szybko, jak oczekiwałeś? Chcesz zyskać nowych klientów? Wprowadzić automatyzację? Może zamówiona kampania nie przyniosła pożądanych rezultatów? Dość masz już siedzenia po nocach i omijania ważnych wydarzeń w życiu prywatnym? A może chcesz wykorzystać wolny czas i stworzyć produkt, który zapewni Ci pasywny dochód?Według prognoz rynkowych platformy VoD (wideo na żądanie, z ang. video on demand) w ciągu najbliższych 5 lat na całym świecie będą rozwijać się w zawrotnym tempie – liczba ich użytkowników wzrośnie ponad dwukrotnie i osiągnie 383 miliony w 2021 roku. W Polsce już teraz ponad 34% mieszkańców średnich miast wykupuje takie usługi. Czy jesteś gotowy na ten trend? Masz do sprzedania kurs internetowy? Wiesz, jak ułożyć dla siebie kampanię marketingową, aby go sprzedać?Wszystkiego o tym, co musisz wiedzieć o tworzeniu kursów internetowych i sprzedaży online, dowiesz się z tej książki. Skorzystaj i rozwiń biznes online, który zapewni materialne bezpieczeństwo Tobie i Twojej Rodzinie. W dodatku na Twoich własnych warunkach! Na wewnętrznej okładce sprawdź przygotowany dla Ciebie BONUS – podręcznik z ćwiczeniami do pobrania z sieci! Dzięki niemu niniejszy poradnik będzie jeszcze bardziej praktyczny, co ułatwi Ci realizację tej jednej kampanii, która dzieli Cię od wolności!Magdalena Pawłowska — ekspert online marketingu, przedsiębiorca, psycholog społeczny. Specjalizuje się w kampaniach e-marketingowych, tworzy i wprowadza nowe produkty do sprzedaży online. Jej kampanie odnoszą wiele sukcesów — m.in. zapewniła przychody o wartości: 2,4 miliona złotych w 2 miesiące, 1 miliona złotych w 15 dni, 600 tysięcy złotych w 5 dni. Swoją metodą dzieli się w tej książce. Magdalena od ponad 6 lat zarządza agencją marketingową, prowadzi szkolenia i konsultacje. Wierzy, że każdy może stworzyć kurs online i sprzedać go z zyskiem. Bliżej poznasz ją na: www.magdalenap.com.

Zasada, która odmienia świat 48,28 zł, (14,00 zł-71%) Laptopowy Milioner. eAudiobookJedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkachautorstwaMagdalena Pawłowska ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Książka Jedna kampania do wolności Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkac - Pawłowska Magdalena Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Wszystko, co musisz wiedzieć, by prowadzić firmę w sieci Jesteś sfrustrowany, że Twój biznes nie rozwija się tak szybko, jak oczekiwałeś? Chcesz pozyskać nowych klientów? Wprowadzić automatyzację? Może zamówiona kampania nie ... Jedna kampania do wolności Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach Magdalena Pawłowska.

Pawłowska Magdalena. Wydawnictwo: Kategoria: ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI