Gdy tu dotrzesz

Gdy tu dotrzesz - Rebecca Stead | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rebecca Stead
WYMIAR
10,3 MB
NAZWA PLIKU
Gdy tu dotrzesz.pdf
ISBN
2115594343136

OPIS

Fantastyczna układanka emocji i tajemnicy, piękna i niesamowicie inteligentna.Życie Mirandy trochę się skomplikowało. Jej najlepszy przyjaciel Sal bez powodu obrywa od nieznajomego chłopaka na ulicy i zupełnie się od niej odsuwa. Zapasowy klucz do mieszkania, który jej mama chowa na wszelki wypadek, zostaje skradziony.A potem Miranda zaczyna otrzymywać dziwne liściki i nie wie, co robić.Łatwo byłoby zignorować pokręcone wiadomości, gdyby nie to, że ich autor wie rzeczy, o których nikt nie powinien wiedzieć, i z niesamowitą dokładnością przewiduje przyszłość. Jeśli tak, to Miranda ma jeszcze większy problem, ponieważ listy mówią, że ktoś ma umrzeć. Kiedy dostaje ostatni z nich, wydaje się już być za późno…

To wielowymiarowa w swej prostocie opowieść o niezwykłych rzeczach dziejących się w zwykłym życiu. » Gdy tu dotrzesz; Wersje językowe. pytania? zadzwoń! 63 240 77 77 lub napisz [email protected] ... "Gdy tu dotrzesz" to historia nastoletniej Mirandy, którą czeka prawdziwa walka o życie bliskiej osoby.

Jej autem są szczegóły, na których się opiera - drobne informacje, opisujące z pozoru zwykłe czynności, które ukazują więź pomiędzy bohaterami. Z "Gdy tu dotrzesz" jest jednak inaczej. To książka, która być może spodoba się wczesnym nastolatkom i starszym dzieciom, ale która ma niewielkie szanse, by oczarować starego mola książkowego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI