Dziennik cwaniaczka 12. No to lecimy

Dziennik cwaniaczka 12. No to lecimy - Jeff Kinney | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jeff Kinney
WYMIAR
3,89 MB
NAZWA PLIKU
Dziennik cwaniaczka 12. No to lecimy.pdf
ISBN
4049656392502

OPIS

Co? Gwiazdka w tropikach? Greg jest załamany szalonym pomysłem rodziców. I bardzo słusznie, bo miejsce reklamowane jako raj na ziemi już wkrótce się okaże prawdziwym piekłem na wrotkach! Jesteście gotowi na jaszczurki olbrzymki, wielkie pająki, pchły piaskowe, jadowite meduzy, pijane małpy i hordy małych dzieci? Tak? No to lecimy!

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

Greg Heffley (główny bohater) Szef Rozrywki (główny antagonista) Dziewczyna Rodricka Manny Heffley Rodrick Heffley Susan Heffley (mama) Frank Heffley (tata) Co? Gwiazdka w tropikach? Greg jest załamany szalonym pomysłem rodziców. I bardzo słusznie, bo miejsce reklamowane jako raj na ziemi już wkrótce się okaże prawdziwym ... Kup teraz na Allegro.pl za 18,99 zł - Dziennik Cwaniaczka 12 No to lecimy z miasta Białystok.

POWIĄZANE KSIĄŻKI