Zakazana historia 15

Zakazana historia 15 - Leszek Pietrzak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leszek Pietrzak
WYMIAR
10,83 MB
NAZWA PLIKU
Zakazana historia 15.pdf
ISBN
2018417097143

OPIS

Już po raz 15 mamy przyjemność zaproponować Państwu zbiór tekstów dr. Leszka Pietrzaka, odkłamujących naszą historię.Historia Polski musi być odkłamywana. Nasi sąsiedzi: Niemcy i Rosja uczynili z historii metodę prowadzenia polityki. Kłamstwa, które kolportują o Polsce i Polakach mają być usprawiedliwieniem ich zbrodni, a czasem wręcz sposobem przerzucenia odpowiedzialności z katów na ofiary.Takim tekstem demaskującym tą perfidną taktykę jest esej „Kto fałszuje historię" będący swoistym rankingiem europejskich kłamców historycznych. O tym, że nie jest kwestia czysto akademicka, ale i bieżącej polityki pokazuje tekst „Pouczająca historia Kłajpedy", w którym dr Pietrzak przekonująco pokazuje jak manipulowanie i kłamstwa dotyczące historii przekładają się na bieżącą politykę.Nie da się zrozumieć bieżącej polityki europejskiej bez znajomości historii, ale tej prawdziwej, a nie kłamstw i półprawd, tudzież uproszczeń, jakie serwowane są nam przed media i politycznie poprawnych historyków.Jan Piński, sierpień 2017 r.

Przeczytaj recenzję Komanda mistrzów śmierci. Zakazana historia.

Proszę o wpłaty dowolnych kwot na ten cenny historycznie projekt filmowy na konto bankowe w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez PayPal , za co z góry gorąco ... Zakazana historia 13. 2015; Służby specjalne 1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI