Polska. 20 najpiękniejszych weekendów

Polska. 20 najpiękniejszych weekendów - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,49 MB
NAZWA PLIKU
Polska. 20 najpiękniejszych weekendów.pdf
ISBN
4540643239201

OPIS

20 weekendowych wycieczek po najpiękniejszych zakątkach Polski.Starannie zaplanowane trasy po nowych i dobrze znanych atrakcjach, których nie można pominąć.Niezwykłe zabytki dużych miast, spokojne miasteczka kryjące architektoniczne perełki, zaciszne wioski z drewnianymi chatami i starymi kościółkami oraz miejsca z dala od cywilizacji.W każdej trasie zamieszczono ciekawe pomysły dla aktywnych oraz mnóstwo informacji o noclegach, restauracjach, imprezach cyklicznych i najciekawszych parkach rozrywki dla najmłodszych.

20 najpiękniejszych weekendów już od 16,49 zł - od 16,49 zł, porównanie cen w 4 sklepach. Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Polska.

20 najpiękniejszych weekendów . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Polska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI