Początek (książka audio)

Początek (książka audio) - Dan Brown | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dan Brown
WYMIAR
7,22 MB
NAZWA PLIKU
Początek (książka audio).pdf
ISBN
2389054392072

OPIS

Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harvarda i specjalista od symboli, przenosi nas do malowniczej Hiszpanii. Tam przemierza ulice Madrytu, Barcelony, Sewilli i Bilbao w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące ludzkość pytania:Skąd pochodzimy?Dokąd zmierzamy?Brown zapełnił karty tej fascynującej powieści kodami, symbolami, odkryciami naukowymi, ciekawostkami religijnymi, historycznymi i architektonicznymi. Powiewu świeżości dodają opisy dzieł sztuki współczesnej i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych!Bez względu na to kim jesteś i w co wierzysz, nie masz wpływu na to, co się wydarzy…Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harvarda, specjalista w dziedzinie ikonologii religijnej i symboli, przybywa do Muzeum Guggenheima w Bilbao, gdzie ma dojść do ujawnienia odkrycia, które „na zawsze zmieni oblicze nauki”. Gospodarzem wieczoru jest Edmond Kirsch, czterdziestoletni miliarder i futurysta, którego oszałamiające wynalazki i śmiałe przepowiednie zapewniły my rozgłos na całym świecie. Kirsch, który dwadzieścia lat wcześniej był jednym z pierwszych studentów Langdona na Harvardzie, planuje ujawnić informację, która będzie stanowić odpowiedź na fundamentalne pytania dotyczące ludzkiej egzystencji.Gdy Langdon i kilkuset innych gości w osłupieniu ogląda oryginalną prezentację, wieczór zmienia się w chaos, a cenne odkrycie Kirscha może przepaść na zawsze. Chcąc stawić czoła nieuchronnemu zagrożeniu, Langdon musi uciekać z Bilbao. Towarzyszy mu Ambra Vidal, elegancka dyrektorka muzeum, który pomagała Kirschowi zorganizować wydarzenie. Razem udają się do Barcelony i podejmują niebezpieczną misję odnalezienia kryptograficznego hasła, które stanowi klucz do sekretu Kirscha…Czyta: Jacek RozenekCzas trwania: 17 godz.

Po kilku rozdziałach zaczęłam sobie myśleć, że fajnie by było gdyby powieść tę zatytułować "Nowa Ewa", gdyż ta gra słów znakomicie oddaje iście biblijny klimat książki. Heller Michał - Początek jest wszędzie • Książka audio • pliki użytkownika Alazet przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Heller Michał Początek jest wszędzie 0001.mp3, Heller Michał Początek jest wszędzie 0002.mp3 "Początek", nowa powieść Dana Browna z Robertem Langdonem, profesorem Uniwersytetu Harwarda i specjalistą od symboli, trafi do polskich księgarń 3 października 2017 roku, w dniu światowej premiery książki. Tym razem autor przenosi nas do malowniczej Hiszpanii. Książki - empik.com - tysiące książek w niskich cenach! Odbierz bezpłatnie w Empiku.

- Polska ksiegarnia w UK Przybyłem w twoje miasto zatem o południu, podróżą znużon, upałem rozsierdzonym, jakiegom może w Karnaku owego dnia doświadczył, gdy pod lazurem bezkresnego nieba spały się kolumny, padając z łoskotem wobec siebie. A słowa nie rzekł nikt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI