Niki i Tesla. Bunt armii robotów

Niki i Tesla. Bunt armii robotów - Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
"Science Bob" Pflugfelder
WYMIAR
6,52 MB
NAZWA PLIKU
Niki i Tesla. Bunt armii robotów.pdf
ISBN
8562531439995

OPIS

Kiedy w miasteczku Half Moon Bay wybucha plaga włamań, jedenastoletni detektywi Nick i Tesla postanawiają schwytać sprawców. Aby tego dokonać, będą musieli opracować mnóstwo nowych gadżetów i wynalazków! W poświęconej robotom kontynuacji powieści ,,Niki i Tesla ,,W Laboratorium pod napięciem" niezwykłe rodzeństwo wybuduje cztery różne drozdy z przedmiotów, które można znaleźć w domu. Także i Ty będziesz mógł je zrobić, drogi Czytelniku, gdyż na niezbędne plany i instrukcje natkniesz się podczas lektury tej książki. Przekonaj się, czy Niki i Tesla zdołają złapać przestępcę i powstrzymać jego armię robotów, zanim będzie za późno!„Science Bob” Pflugfelder uczy w szkole podstawowej w Newton w stanie Massachusetts. Steve Hockensmith pisze powieści w Alamedzie w stanie Kalifornia. Żaden z nich nie zginął podczas pisania tej książki!

Seria: Niki i Tesla. Kiedy w miasteczku Half Moon Bay wybucha plaga włamań, jedenastoletni detektywi Nick i Tesla postanawiają schwytać sprawców.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! NIKI I TESLA BUNT ARMII ROBOTÓW -A niech to! Znowu to samo! Rodzeństwo już wiedziało, co to oznacza. Od razu porzuciło zlewki, probówki oraz szczypce i popędziło w stronę rozklekotanych schodów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI