Morderstwo na polu golfowym

Morderstwo na polu golfowym - Agatha Christie | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agatha Christie
WYMIAR
4,19 MB
NAZWA PLIKU
Morderstwo na polu golfowym.pdf
ISBN
4697851565178

OPIS

Na polu golfowym znalezione zostają zwłoki bogatego biznesmena. Herkules Poirot czuje się odpowiedzialny za tę zbrodnię, ponieważ został wezwany na pomoc, której zmarły nie doczekał.Agata Christie prowadzi wyrafinowaną grę z czytelnikiem: dostarcza mu wskazówek po to, aby potem je wszystkie unieważnić: czas zgonu, sposób zadania śmierci, motyw, główny podejrzany...Powieść dokumentuje przejście od postaci detektywa – psa gończego do postaci detektywa – mistrza logiki, jakim jest Herkules Poirot. Stanowi kamień milowy w historii kapitana Hastingsa, kronikarza Poirota.

Audiobook. Herkules Poirot otrzymuje telegram.

Po początkowym zachwycie twórczością tej autorki, ostatnie kilka jej powieści, mówiąc delikatnie, nie rzuciło mnie na kolana. Jednak za każdym razem sięgając po kolejną z nich mam nadzieję, że zachwyci mnie tak bardzo jak ... Na polu golfowym zostają znalezione zwłoki bogatego biznesmena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI