Miasteczko z bajki

Miasteczko z bajki - Dorota Gellner | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Gellner
WYMIAR
6,48 MB
NAZWA PLIKU
Miasteczko z bajki.pdf
ISBN
5318731864837

OPIS

W zamieszkanym przez zwierzątka miasteczku ciągle dzieje się coś niezwykłego. Ropuszki szyją sobie fartuszki, kurczaczki niosą paczki dla kaczki, a w kałuży prosiaczek pierze brudny kubraczek.Dorota Gellner – znakomita autorka książek dla dzieci, tekstów piosenek i słuchowisk radiowych – zaprasza do miasteczka z bajki. Melodyjne, napisane rymowaną prozą teksty od razu wpadają w ucho najmłodszym, a pełne szczegółów ilustracje Joli Richter-Magnuszewskiej pozwalają śledzić losy bohaterów i samodzielnie zwiedzać to bajkowe miejsce.„W kolorowej kamienicy jest mieszkanie gąsienicy. Wynajęła je w sobotę, zamieszkała zaraz potem. A jak weszła do mieszkania, to zabrała się do spania. Gdy pod kołdra się kręciła, to w poczwarkę się zmieniła…”Książka kartonowa przygotowana specjalnie z myślą o dzieciach wieku 2-4 lat.

Dorota Gellner - znakomita autorka książek dla dzieci, tekstów piosenek i słuchowisk radiowych - zaprasza do miasteczka z bajki. W zamieszkanym przez zwierzątka miasteczku ciągle dzieje się coś niezwykłego. Ropuszki szyją sobie fartuszki, kurczaczki niosą paczki dla kaczki, a w kałuży prosiaczek pierze brudny kubraczek.

Paweł Wysoki. Panorama Kazimierza Dolnego z Góry Trzech Krzyży. Zobaczcie miejscowość na wodzie, która wygląda jak z bajki! Giethoorn to nieduża holenderska miejscowość, w której nie znajdziemy ulic czy przystanków autobusowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI