Lot 7A

Lot 7A - Sebastian Fitzek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sebastian Fitzek
WYMIAR
11,62 MB
NAZWA PLIKU
Lot 7A.pdf
ISBN
1935598454097

OPIS

NIEBEZPIECZNY THRILLER PSYCHOLOGICZNY TERAZ POCZUJESZ, CZYM JEST STRACH PRZED LATANIEMJest jedyna, śmiercionośna broń, której nie wykryje żadna kontrola. Każdy może ją wnieść na pokład. KAŻDY!Nocny lot Buenos Aires-Berlin.Na pokładzie 600 pasażerów. Wśród nich:Jeden psychiatra, który panicznie boi się latać.Jedna pacjentka, którą przed laty wyleczyłze zbrodniczych skłonności.I miejsce 7A...Mats Kruger, wybitny psychiatra, musi przezwyciężyć paniczny strach przed lataniem. Po śmierci żony wyemigrował do Argentyny (statkiem)i nie zamierzał wracać do Niemiec.Teraz po latach milczenia wzywa go córka Nele: wkrótce będzie rodzić i chce, by Mats był przy niej. Po kongresie psychiatrycznym poświęconym fobii przed lataniem Mats wsiada do samolotu rejsu Buenos Aires-Berlin. Lecz ledwie zapnie pas, zrozumie, że to nie turbulencje, spadek ciśnienia w kabinie czy terroryści okażą się najstraszliwszym zagrożeniem... że przygotował się nie na ten strach...SEBASTIAN FITZEKAutor numer 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 33 krajach, w samych Niemczech sprzedanych w 11 milionach egzemplarzy.

2 już od 8,95 zł - od 8,95 zł, porównanie cen w 22 sklepach. Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Informacje o Lot 7A - 8845421787 w archiwum Allegro.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Lot 7A - NIEBEZPIECZNY THRILLER PSYCHOLOGICZNY TERAZ POCZUJESZ, CZYM JEST STRACH PRZED LATANIEM Jest jedyna, śmiercionośna broń, której nie wykryje żadna kontrola.

POWIĄZANE KSIĄŻKI