Jesteś moim zawsze

Jesteś moim zawsze - M. Leighton | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
M. Leighton
WYMIAR
12,95 MB
NAZWA PLIKU
Jesteś moim zawsze.pdf
ISBN
3808920305834

OPIS

– Dobranoc, księżycu. Gwiazdki, dobranoc – mamroczę, dotykając palcami niewielkiego okienka. – Dobranoc, świetliki, przylećcie znów rano.Ta książka nie jest baśniowym romansem. To podróż pełna cierpienia i straty, nadziei i szczęścia. Jest zarówno boleśnie tragiczna jak i niesłychanie piękna. To historia miłosna. Opowiada o prawdziwym uczuciu – takim, które dostrzega Cię w nocy i tuli, gdy płaczesz. O miłości, z której nie chcesz zrezygnować i odpuścić – takiej, o której wszyscy marzą, ale tylko nieliczni ją znajdują. Oto nasza historia. Prawdziwa opowieść o łączącej nas miłości.

- Dobranoc, świetliki, przylećcie znów rano. Ta książka nie jest baśniowym romansem.

Czas. Odsuwam od siebie myśl, która wybucha niczym wulkan, wypluwając niszczycielską lawę do mojego umysłu. Ebook + książka Jesteś moim zawsze, M.

POWIĄZANE KSIĄŻKI