Historia pszczół (książka audio)

Historia pszczół (książka audio) - Maja Lunde | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maja Lunde
WYMIAR
11,14 MB
NAZWA PLIKU
Historia pszczół (książka audio).pdf
ISBN
5151142245309

OPIS

TRZY KONTYNENTY, TRZY EPOKI, TRZY POSTACI.WIELOWYMIAROWA OPOWIEŚĆ, W KTÓREJ ZACZYTAŁY SIĘ MILIONY CZYTELNIKÓW NA CAŁYM ŚWIECIEHERTFORDSHIRE, 1852. William, przyrodnik, właśnie wpadł na genialny pomysł, jak zrewolucjonizować konstrukcję ula. Nie wie jednak, że równolegle nad tym samym projektem pracuje inny wynalazca…AUTUMN HILL, 2007. Prowadzący rodzinną hodowlę pszczół George ma nadzieję, że jego syn Tom przejmie po nim interes. Dowiaduje się, że chłopak ma inne plany, a co więcej – w całych Stanach pszczoły zaczynają wymierać.SYCZUAN, 2098. W pozbawionym pszczół świecie przyszłości Tao od rana do nocy pracuje nad zapylaniem kwiatów. Praagnie, by jej syn, Wei-Wei, uniknął jej losu. Niespodziewanie jednak dziecko znika w tajemniczych okolicznościach, matka zaś wyrusza w podróż, by go odszukać.Maja Lunde tworzy historię ludzkiego życia, które poruszają i angażują, a zarazem rzuca światło na globalną katastrofę.VGAUDIOBOOK W WYKONANIU MAGDALENY SCHEJBAL, LESZKA FILIPOWICZA I ADAMA BAUMANA

Los jednak chciał inaczej. Żona, gromadka dzieci i sklep z nasionami.

Książka z przesłaniem, „ ku przestrodze", choć jednocześnie nie brakuje wątków typowo obyczajowych ... Historia pszczół to książka, którą przeczytać powinien każdy. Powoli, bez pośpiechu, wczytując się w każde zdanie i odnajdując ukryte znaczenie przedstawionych historii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI