Food Pharmacy. Przepisy

Food Pharmacy. Przepisy - Lina Nertby Aurell | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lina Nertby Aurell
WYMIAR
4,7 MB
NAZWA PLIKU
Food Pharmacy. Przepisy.pdf
ISBN
7122067385558

OPIS

Cześć, tu Mia i Lina!Jeśli czytałeś naszą książkę "Food Pharmacy", to już trochę nas znasz i pamiętasz, jak smakuje nasz... powitalny szot z kurkumy! Wiesz również, że chcemy zarazić wszystkich naszą pasją do jedzenia o przeciwzapalnych właściwościach, bogatego w przeciwutleniacze i wspierającego dobre bakterie układu pokarmowego jak Luke Skywalker Rebelię.Teraz oddajemy w Twoje ręce naszą książkę kucharską. Napisałyśmy ją dla każdego, kto chce wprowadzić do swojej kuchni zdrowe produkty – takie, które pomagają dobrej florze jelitowej, zapobiegają stanom zapalnym oraz odpierają ataki wielu chorób.W naszych recepturach znajdziesz dużo warzyw, nasion, orzechów i przypraw. Potrawy są bezglutenowe, pozbawione nabiału oraz cukru, a co najważniejsze – są pyszne! Przetestowane przez wytrawnych smakoszy.Uwaga!Pyszności, które zdobędą podniebienie każdego łasucha, to między innymi:optymalne popołudniowe smoothie (Twoje jelita będą zachwycone),lasagne świata idei (naprawdę idealne),najlepsze na świecie brownie (potwierdzone info!).

Przepisy jest to zbiór różnego rodzaj przepisów i receptur przeciwzapalnych i wzmacniających organizm, układ odpornościowy i flotę jelitową. Nie jest to książka typu zimny, sztywny poradnik, bez ani jednego zdjecia! Wręcz przeciwnie! Jest to książka pełna zdjęć! Food Pharmacy Przepisy Mia Clase, Lina Nertby Aurell.

Na szczęście research dotyczący jedzenia, które zapobiega rakowi cały czas robi postępy, a my możemy podzielić się wiedzą i przepisami właśnie ... Książka Food pharmacy. Przepisy autorstwa Aurell Lina Nertby, Clase Mia , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 39,99 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI