Włoskie szpilki

Włoskie szpilki - Magdalena Tulli | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Tulli
WYMIAR
5,98 MB
NAZWA PLIKU
Włoskie szpilki.pdf
ISBN
2027058826892

OPIS

Aby żyć, matka musiała odgrodzić się od swojej przeszłości.Aby żyć, córka musiała się zmierzyć z przeszłością matki.Opowieść o tym, że to, co ukryte, często ma największy wpływ na nasze życie.„Gdyby krytycy literaccy mogli - wzorem środowiska filmowego, które zgłasza swojego kandydata do Oscara - każdego roku proponować szwedzkim akademikom książkę, pod koniec tego roku wybrałbym Włoskie szpilki Tulli”.- Grzegorz Wysocki, Dwutygodnik -„Każda książka Tulli jest medytacją pełną współczucia”.--Tadeusz Sobolewski, „Gazeta Wyborcza” -„Jej pisarstwo to dowód, że można przemienić oczywiste w nadzwyczajne, brudne treści w Czystą Formę, nawet wtedy, gdy ścigają nas lęki, których nie chcielibyśmy dziedziczyć”.- Tomasz Bocheński -„Nie mam wątpliwości, że to jedna z najważniejszych książek tego roku”.- Justyna Sobolewska, „Polityka” -

Nie mam wątpliwości, że to jedna z najważniejszych książek tego roku. Magdalena Tulli, Włoskie szpilki, Wydawnictwo Nisza, Warszawa 2011, s.

Inne dokumenty: Ebook 01, hildahasz Ogłoszenia o tematyce: włoskie szpilki na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI