Pożegnanie. Tajemnica Jacoba. Tom 3

Pożegnanie. Tajemnica Jacoba. Tom 3 - Beata Andrzejczuk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Andrzejczuk
WYMIAR
3,19 MB
NAZWA PLIKU
Pożegnanie. Tajemnica Jacoba. Tom 3.pdf
ISBN
5768038495656

OPIS

Oto zakończenie cieszącej się ogromną popularnością serii Tajemnica Jacoba. Znajdą tu finał i rozwiązanie tajemnice znane z poprzednich książek, a także wątki rozpoczęte jeszcze w Pamiętniku nastolatki. A wszystko pod błękitem greckiego nieba, w bryzach turkusowej morskiej fali i promieniach słońca padających na opaloną skórę.Hej, dziewczyny, to niestety koniec! Wszytko się wyjaśni. Choć być może coś zostanie niedopowiedziane. Może same będziecie musiały się domyślić, jak dalej potoczy się życie bohaterek, z którymi tak się zżyłyście?A może to dopiero początek – w realu znajdziecie swoje własne miłości, tajemnice, niepewności i nadzieje… Zatem głowy do góry! To, co przyjdzie, może być naprawdę zachwycające, bo piękne są te „dni, których jeszcze nie znamy”.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Oto zakończenie cieszącej się ogromną popularnością serii Tajemnica Jacoba. Znajdą tu finał i rozwiązanie tajemnice znane z poprzednich książek, a także wątki rozpoczęte jeszcze w 📚 Poznaj "Tajemnica Jacoba 3.

Tom 3. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Tajemnica Jacoba 3 Pożegnanie Książka już od 7,90 zł - od 7,90 zł, porównanie cen w 26 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI