Pamiętnik z Aniołem Stróżem

Pamiętnik z Aniołem Stróżem - Lidia Miś | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lidia Miś
WYMIAR
9,1 MB
NAZWA PLIKU
Pamiętnik z Aniołem Stróżem.pdf
ISBN
5151911334288

OPIS

Mój Anioł Stróż stale mi towarzyszy… w domu, w szkole, na podwórku. Choć go nie widzę, to wiem, że każdy dzień spędzam razem z nim. Dany mi został od Boga, aby mnie strzegł i pomagał w wędrówce przez życie.W Pamiętniku z Aniołem Stróżem możesz opisywać swoje przeżycia, snuć marzenia, układać modlitwy, podejmować postanowienia i dowiadywać się ciekawych rzeczy!Zaproś swojego Anioła Stróża, by przeprowadził Cię przez ważne dla Ciebie wydarzenia i sprawy. Razem z nim przyglądaj się życiu na ziemi i życiu w niebie, a kolorując ilustracje, nadaj swojemu pamiętnikowi taki wygląd, jaki tylko podpowie Ci fantazja!

AFORYZMY PRZYSŁOWIA (742) ALBUMY (4086) ANTROPOLOGIA, ETNOLOGIA, KULTUROZNAWSTWO (3089) ARCHITEKTURA (405) BELETRYSTYKA POWIEŚCI OPOWIADANIA NOWELE (32048) ... W Pamiętniku z Aniołem Stróżem możesz opisywać swoje przeżycia, snuć marzenia, układać modlitwy, podejmować postanowienia i dowiadywać się ciekawych rzeczy! Zaproś swojego Anioła Stróża, by przeprowadził Cię przez ważne dla Ciebie wydarzenia i sprawy. Razem z nim przyglądaj się życiu na ziemi i życiu w niebie, a ... Pamiętnik z Aniołem Stróżem.

Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura religijna. Książka Pamiętnik z Aniołem Stróżem liczy 192 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI