Jak się modlić?

Jak się modlić? - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,92 MB
NAZWA PLIKU
Jak się modlić?.pdf
ISBN
9645175140985

OPIS

Jeśli:– chciałbyś się modlić, ale nie wiesz, jak zacząć;– szukasz praktycznej pomocy w twoim spotkaniu z Bogiem;– chcesz odkryć, że modlitwa to coś bardzo prostego, weź do ręki tę książkę.Lektura ta będzie pomocą zarówno dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w modlitwie, jak i dla tych, którzy chcieliby ją odnowić. Polecana wszystkim pragnącym odnaleźć radość przebywania z żywym Bogiem i odkryć moc modlitwy.Modlitwa jest silniejsza niż wszelkie ziemskie środki, bogactwo i władza.św. Efrem Syryjczyk

ZAWSZE wieczorem. Rano też staram się rozmawiać z Bogiem, ale niekiedy nie mam czasu, dojeżdżanie do szkoły to niezbyt fajne zajęcie ;// Ale nawet jak nie zdążę się pomodlić to chociaż uklęknę i się przeżegnam. Jak możemy modlić się do Boga, aby Bóg nas wysłuchał? Siostra Aga Jarocka z Dolnych Ustrzyków zapytała: Za każdym razem, gdy się modlę, recytuję kilka rozdziałów biblijnych.

Modlitwa przed ikoną nie jest ćwiczeniem intelektualnym, poprzez które mamy dojść do jakichś odkrywczych wniosków. Jest trwaniem w obecności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI