Wszystko o… Leo Messi i FC Barcelona

Wszystko o… Leo Messi i FC Barcelona - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,4 MB
NAZWA PLIKU
Wszystko o… Leo Messi i FC Barcelona.pdf
ISBN
3454617107095

OPIS

Z tą książką nie można się nudzić! Znajdziecie tu wszystko, co prawdziwy fan piłki nożnej kocha. Mnóstwo wiadomości o jednym z najlepszych piłkarzy świata i jego klubie, fantastyczne kolorowe zdjęcia obrazujące najciekawsze momenty kariery, dowcipy o piłkarzach, łamigłówki, krzyżówki i quizy. Wyzwaniem będzie test wiedzy o Leo Messim, a dopełnieniem zabawy – arkusze naklejek z zawodnikami i herbami klubów piłkarskich.

janod ... Książka Wszystko o Leo Messi i Fc Barcelona - Yvette Żółtowska-Darska Z tą książką nie można się nudzić! Znajdziecie tu wszystko, co prawdziwy fan piłki nożnej kocha. Mnóstwo wiadomości o jednym z najlepszych piłkarzy świata i jego klubie, fantastyczne kolorowe...

Po sukcesach z reprezentacjami młodzieżowymi przyszła pora na pierwszy sukces w dorosłej, chociaż nie do końca, reprezentacji. Znajdziecie tu wszystko, co prawdziwy fan piłki nożnej kocha. Mnóstwo wiadomości o jednym z.

POWIĄZANE KSIĄŻKI