Światełko

Światełko - Piotr Szewc | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Szewc
WYMIAR
11,34 MB
NAZWA PLIKU
Światełko.pdf
ISBN
9911831035477

OPIS

W nowym cyklu utworów lirycznych Piotr Szewc opisuje pozornie zwyczajne zdarzenia uważnie i rzeczowo, z czułością i dyskrecją, bez artystycznej ostentacji. Nie lekceważy najmniejszego sygnału płynącego ze świata, znaku ze strony życia. Pisarz nie przestał i tu być prozaikiem – jego teksty oscylują między opowiadaniem i medytacją.Wracam lub nie mogę odejść. Zmienił się pejzaż znajomych miejsc, odeszli ludzie, a bez nich mój prywatny świat przestał być pełnią. Piszę z poczucia wielkiego braku, utraty, wiersze mają ten stan uczynić mniej dotkliwym. Przybliżyć oddalone, zatrzymać znikające.Piotr Szewc

Światełko z ... „Światełko" to delikatna, krucha opowieść, baśń, która pozwala na poważną rozmowę z dziećmi o trudnych sprawach. Autorka, Malina Prześluga, jest świadoma odpowiedzialności, którą mamy my - dorośli, kiedy codziennie odpowiadamy na pytania naszych dzieci.

Jak w tym roku wyglądała ceremonia? Czy pojawiły się ... REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/22 Od 16.02.2021r (wtorek) rozpoczyna się Nabór do Miejskiego Przedszkola „Światełko" w Ełku NABÓR JEST ELEKTRONICZNY Składanie wniosków przez rodziców /opiekunów o przyjęcie do przedszkola kandydata czytaj więcej... Światło - pojęcie to ma inne znaczenie potoczne i w nauce.. Potocznie nazywa się tak widzialną część promieniowania elektromagnetycznego, czyli promieniowanie widzialne odbierane przez siatkówkę oka ludzkiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI