Polska dla aktywnych

Polska dla aktywnych - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,47 MB
NAZWA PLIKU
Polska dla aktywnych.pdf
ISBN
6003920249915

OPIS

Poradnik i przewodnik dla osób, które preferują aktywne formy wypoczynku i szukają pomysłów na spędzenie weekendu lub kilku dni w niebanalny sposób.Poznaj aktywności nie ekstremalne, ale wymagające nieco wysiłku i umiejętności.Dowiedz się więcej o sporcie, którego zawsze chciałeś spróbować! •gdzie popływać żaglówką?•jeździć konno czy na rowerze?•jak pokonać przeszkody podczas spływu kajakowego?Wybierz się z rodziną na górską wycieczkę, zagraj w golfa z przyjaciółmi lub poczuj nieco adrenaliny, wspinając się na skałki. Mocne wrażenia i ciekawe przeżycia czekają na ciebie i twoich najbliższych!

W Klubie Aktywnych mogę pomimo pandemii chodzić na zajęcia. Ćwiczenia są dobrze pokazane.

W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Dla Aktywnych 2 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI