Labirynt duchów

Labirynt duchów - Carlos Ruiz Zafon | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carlos Ruiz Zafon
WYMIAR
3,49 MB
NAZWA PLIKU
Labirynt duchów.pdf
ISBN
1102311039300

OPIS

Nowa powieść autora światowego bestsellera "Cień wiatru", długo wyczekiwana przez ponad 40 milionów fanów.Barcelona, lata pięćdziesiąte ubiegłego stulecia, mroczne dni reżimu generała Franco.Alicja Gris jest piękną, inteligentną i pozbawioną skrupułów agentką. Pewnego dnia otrzymuje zlecenie z najwyższych sfer władzy. Sprawa jest ściśle tajna i dotyczy tajemniczego zniknięcia ministra kultury Mauricia Vallsa. Wydaje się, że może mieć to związek z przeszłością, kiedy Valls był dyrektorem budzącego grozę więzienia Montjuic. Alicja, wraz z przydzielonym do tego dochodzenia, kapitanem policji ma kilka dni na odnalezienie ministra. W trakcie poszukiwań w jej ręce trafia należący do Vallsa siódmy tom serii "Labirynt duchów". Książka ta doprowadzi Alicję do ukrytej w samym sercu Barcelony księgarni Sempere i Synowie. Czar tego miejsca sprawia, że jak przez mgłę powracają do niej obrazy z dzieciństwa. To, co odkryje, będzie śmiertelnym zagrożeniem dla niej i dla wszystkich, których kocha.Zafón ostatecznie zamyka swoją tetralogię o Cmentarzu Zapomnianych Książek. Po mistrzowsku rozsupłuje wszystkie splątane wątki wielopiętrowej intrygi i prowadzi czytelnika do emocjonującego finału."Labirynt duchów" to jednocześnie hołd dla świata książek, sztuki snucia opowieści i magicznych powiązań między literaturą a życiem.

... Labirynt duchów, Tom 4 - opis produktu: `Labirynt duchów.Tom 4` to książka, która zamyka tetralogię o Cmentarzu Zapomnianych Książek. Bohaterką tej części jest Alicja Gris - doskonale wyszkolona agentka, która odznacza się brakiem skrupułów. „Labirynt duchów" to prawie dziewięćset stron fascynującej podróży do świata mrocznej przeszłości, w którym realizm splata się z baśnią, a wątki obyczajowe i romantyczne przecina krwawa, brutalna intryga, w której próbują odnaleźć się wyraziści, naszkicowani pięknym, poetyckim językiem bohaterowie. Zafon Labirynt Duchow najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

Przerzuciłem kartki powieści. LABIRYNT DUCHÓW Carlos Ruiz Zafon Carlos Ruiz Zafon. Producent: Muza EAN: 9788328707733 Oprawa: twarda.

POWIĄZANE KSIĄŻKI