Happy Hoppy Deutsch fur Kinder Fiszki dla dzieci. Cechy i relacje

Happy Hoppy Deutsch fur Kinder Fiszki dla dzieci. Cechy i relacje - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,69 MB
NAZWA PLIKU
Happy Hoppy Deutsch fur Kinder Fiszki dla dzieci. Cechy i relacje.pdf
ISBN
8023091311837

OPIS

"Happy Hoppy Fiszki dla dzieci. Cechy i relacje" są doskonałą pomocą w nauce języka niemieckiego. Kolorowe ilustracje pobudzą ciekawość najmłodszych, a starannie dobrane zwroty i wyrażenia poszerzą zasób słownictwa.Dzięki zestawowi 52 fiszek Happy Hoppy łatwo nauczysz się podstawowych niemieckich słówek (przyimków, przymiotników, rzeczowników). Na każdej z kart znajdziesz kilkuczłonowe wyrażenie – pojedyncze słowa dzięki niecodziennym kontekstom lepiej utkwią w pamięci. Uczenie się z pomocą fiszek to sprawdzona metoda nauki języka. W dodatku dobrze jest mieć je zawsze pod ręką i spędzić z nimi każdą wolną chwilę! Możesz bawić się nimi zarówno sam, jak i w grupie.- 52 niemiecko-polskie fiszki- kolorowe ilustracje- starannie wybrane zwroty i wyrażenia

z o.o Sprzedaż internetowa +48 222 62 62 62 [email protected] Happy Hoppy. Deutsch fur Kinder.

Okładka zintegrowana Rok wydania 2016 Język angielski Kup teraz na Allegro.pl za 10,55 zł - Happy Hoppy Deutsch fur Kinder. Fiszki dla dzieci z miasta Warszawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI