Szatan z siódmej klasy

Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kornel Makuszyński
WYMIAR
11,1 MB
NAZWA PLIKU
Szatan z siódmej klasy.pdf
ISBN
3549003191994

OPIS

Dzięki niezwykłym zdolnościom psychologiczno-detektywistycznym Adaś Cisowski jest ekspertem w rozszyfrowywaniu szkolnych i rodzinnych zagadek. Podczas wakacji na prośbę swego profesora poszukuje skarbu w pewnym dworku. Przy okazji przeżywa mrożące krew w żyłach przygody, o jakich marzy każdy, i odkrywa… miłość.

Adaś odkrywa kryjówkę jakiegoś intruza i zostaje brutalnie napadnięty. Adam Cisowski, główny bohater powieści Kornela Makuszyńskiego pt. "Szatan z Siódmej Klasy" był zacnym mieszkańcem Warszawy i idolem w gimnazjum, w którym się uczył.

Utwór powstał w 1937 roku. Audiobook Szatan z siódmej klasy - posłuchaj online za darmo. Posłuchaj poniżej zamieszczonego video z I rozdziałem audiobooka Szatan z 7 klasy pt: „Diabeł wyskakuje z pudełka", który to czyta znany aktor Wojciech Malajkat.W ten sposób sprawdzisz przed pobraniem, czy ta wersja książki audio (od wyd.Aleksandria) spodoba się Tobie i Twojemu dziecku. Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: Happy Kornel Makuszyński część akcji swojej powieści detektywistycznej dla młodzieży „Szatan z siódmej klasy" umiejscowił w szkole.

POWIĄZANE KSIĄŻKI