Serce Wojny. Cykl Miecz prawdy

Serce Wojny. Cykl Miecz prawdy - Terry Goodkind | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Terry Goodkind
WYMIAR
8,23 MB
NAZWA PLIKU
Serce Wojny. Cykl Miecz prawdy.pdf
ISBN
3446809693829

OPIS

Ciąg dalszy bestsellerowego cyklu "Miecz Prawdy"Finał opowieści zapoczątkowanej we Wróżebnej machinie, a kontynuowanej w Trzecim królestwie i Skradzionych duszach.Wydaje się, że wszystko stracone i zło wkrótce zaleje imperium D'Hary. Richard, siewca śmierci i "kamyk w stawie", nie żyje. Jego ciało spoczywa na stosie pogrzebowym. Wszyscy porzucili nadzieję. Tylko nie Kahlan. Matka Spowiedniczka decyduje się na ostatni, desperacki krok, który może odmienić świat na zawsze...Naprawdę trudno znaleźć wyrazy podziwu dla serii, która stała się już klasyką gatunku. Po prostu jest tu wszystko, czego można oczekiwać od epickiej fantasy. - "Publishers Weekly"

Wydaje się, że wszystko stracone Ciąg dalszy bestsellerowego cyklu Miecz Prawdy Finał opowieści zapoczątkowanej we Wróżebnej machinie, a kontynuowanej w Trzecim królestwie i Skradzionych duszach. Wydaje się, że wszys... Opis: Serce wojny - Goodkind Terry.

... Serce Wojny. Gotowi na dreszczyk emocji? Jeszcze tylko dwa tygodnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI