Ósmy cud świata

Ósmy cud świata - Magdalena Witkiewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Witkiewicz
WYMIAR
10,74 MB
NAZWA PLIKU
Ósmy cud świata.pdf
ISBN
6135426225276

OPIS

Czy historia sprzed lat, usłyszana przypadkowo na drugim krańcu świata, może wpłynąć na nasze losy?Kilka romantycznych chwil, przeżytych w czasie urlopu w Azji, budzi w Annie, trzydziestokilkuletniej singielce, dawno uśpione uczucia.Kobieta podejmuje decyzję, która na zawsze może zaważyć na życiu kilku osób.Jednak szczęście, będące pozornie w zasięgu jej ręki, rozsypuje się nagle niczym domek z kart.Ósmy cud świata to opowieść o tym, że czasami trzeba zbłądzić w ciemnym lesie, by wreszcie znaleźć się na rozświetlonej polanie.A pierwszy promień słońca można niekiedy znaleźć ukryty w niepozornej, maleńkiej kopercie, zamkniętej w morskiej muszli przywiezionej z wakacji.

- Internet; Ósmy cud świata to opowieść o tym, że czasami trzeba zbłądzić w ciemnym lesie, by wreszcie znaleźć się na rozświetlonej polanie. A pierwszy promień słońca można niekiedy znaleźć ukryty w niepozornej, maleńkiej kopercie, zamkniętej w morskiej muszli przywiezionej z wakacji. ,,Ósmy cud świata" Magdalena Witkiewicz Zdecydowałam się na kolejną książkę Pani Magdy bo jak na razie jestem zachwycona mniej lub bardziej jej twórczością.

Czwarta odsłona cyklu „Cultures", łącząca w sobie elementy prostej przygodówki oraz strategii czasu rzeczywistego. Piramidy z Gizy zostały usunięte z listy i ogłoszone jako "wieczny cud świata". W trzeciej fazie od stycznia 2006 do czerwca 2007 można było oddawać głosy przez internet, telefon lub za pomocą SMS-a.

POWIĄZANE KSIĄŻKI