Cyngiel. Egzekutor polskiej mafii

Cyngiel. Egzekutor polskiej mafii - Artur Górski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Artur Górski
WYMIAR
5,74 MB
NAZWA PLIKU
Cyngiel. Egzekutor polskiej mafii.pdf
ISBN
9134492204443

OPIS

Albo zabijasz, albo sam stajesz się celemNa Artioma jest zlecenie. Ktoś musi mendę odje…!Na Ruskiego nie można dać zlecenia innemu Ruskiemu (choć zrobiłby to z sanitarną precyzją, po cichu i bez świadków), bo wiadomo – swój swojego nie ruszy. Albo ruszy i będą z tego kłopoty…Dlatego trzeba wybrać naszego. Najlepiej takiego, koło którego psy w ogóle nie będą węszyć.Jak zostać cynglem mafii?Kto i kogo werbuje do wykonania egzekucji?Jak zaplanować pierwsze morderstwo?Za jakie pieniądze pracuje w Polsce egzekutor?Artur Górski, autor głośnych, bestsellerowych wywiadów z pruszkowskim gangsterem MASĄ, po raz kolejny wprowadza nas w brudny, brutalny świat polskich gangsterów.W tej opowieści opartej na faktach poznacie mafijne podziemie od strony początkującego egzekutora. Dowiecie się, jak z frajera zrobić kilera, który ma zdjąć publicznie rezydenta rosyjskiej mafii. Zrozumiecie, dlaczego wiele planowanych egzekucji kończy się fiaskiem bądź krwawą jatką.Ta książka pozwoli wam poczuć emocje towarzyszące człowiekowi, który na zlecenie ma zabić innego człowieka.Kilka reguł cyngla:Cyngiel do ostatniego momentu nie wie, jaką broń dostanie do wykonania zadania.Cyngiel nigdy nie patrzy prosto w oczy.Jeśli cyngiel opowiada, kogo sprzątnie, to wiadomo, że do zadania jest wyznaczony ktoś inny.

Albo ruszy i będą z tego ... ♫Audiobook w formacie MP3. Cyngiel.

Egzekutor polskiej mafii Albo zabijasz, albo sam stajesz się celemNa Artioma jest zlecenie. Ktoś musi mendę odje…!Na Ruskiego nie można dać zlecenia innemu Ruskiemu (choć zrobiłby to z sanitarną precyzją, po cichu i bez świadków), bo wiadomo - swój swojego nie ruszy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI