Rozłąka

Rozłąka - Dinah Jefferies | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dinah Jefferies
WYMIAR
12,7 MB
NAZWA PLIKU
Rozłąka.pdf
ISBN
8975844404221

OPIS

Malaje Brytyjskie, 1955 rokW kraju trwa stan wyjątkowy z powodu powstania malajskiego. Lydia, żona brytyjskiego urzędnika, po powrocie z podróży dowiaduje się, że jej rodzinawyjechała na północ, więc wyrusza tam, by ich znaleźć. Ta informacja jest jednak fałszywa. W rzeczywistości mąż w tajemnicy wrócił z córkami do Anglii. Wkrótce Lydia odkrywa jego kolejne kłamstwa, zdrady i sekrety. Nie może ufać nikomu, nawet najlepszej przyjaciółce, ale nie chce zrezygnować z walki o dzieci. Odizolowana w egzotycznym, ogarniętym wojną kraju, nie daje za wygraną. Zrobi wszystko, by odzyskać córki.Piękna powieść pełna tajemnic, intryg, romansów i dramatycznych wydarzeń. O matce, która szuka dzieci, i dzieciach, które nie wierzą, że zostały porzucone.

Pełna obsada (107) Opisy (2) Sezony. Sezon 1; Opinie i Nagrody.

Wideo (8) Galeria (55) Plakaty ... Dodatek za rozłąkę wypłacany jest w szczególności żołnierzom zawodowym, funkcjonariuszom celnym, sędziom Sądu Najwyższego oraz urzędnikom państwowym. Nie oznacza to jednak, że pozostali pracownicy nie otrzymają dodatku za rozłąkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI