Nie proszę o miłość

Nie proszę o miłość - Danuta Awolusi | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danuta Awolusi
WYMIAR
6,46 MB
NAZWA PLIKU
Nie proszę o miłość.pdf
ISBN
6232287855694

OPIS

Dwie singielki.Dwie historie.To samo pragnienie miłości.Przyjeżdżają do Warszawy w poszukiwaniu nowego życia. Hania pragnie prawdziwego uczucia. Ewa - po rozstaniu z partnerem – kolejnych przygód i erotycznego spełnienia. Co łączy tak różne kobiety?Samotność, do której żadna z nich się nie przyznaje, a która sprawia, że z obawą myślą o dalszych etapach życia. Dokąd zaprowadzi je ten strach?Mocna, słodko-gorzka opowieść o egoizmie i związkach, oczekiwaniach i rozczarowaniach, zdradzie i naiwności. A także o trudnej przeszłości, która pada cieniem na przyszłość.Ta historia jest aż za bardzo prawdziwa.

Doskonale wiedzą o tym bohaterki Nie proszę o miłość, które stawiają wszystko. na jedną kartę.

Zobacz inne Romanse, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Nie proszę o miłość - Awolusi Danuta , tylko w empik.com: 31,50 zł . Przeczytaj recenzję Nie proszę o miłość.

POWIĄZANE KSIĄŻKI